Jaki zapach do łazienki?

Łazienka to miejsce, w którym warto zadbać o ładny i odświeżający zapach. Utrzymanie przyjemnego aromatu w łazience jest możliwe na kilka sposobów.  Podpowiadamy, jak można to zrobić!

Oprócz różnego rodzaju odświeżaczy powietrza warto zadbać także o świece zapachowe i dyfuzory, które zapewniają trwałość. Odświeżacze z patyczkami ulokowane są zazwyczaj w eleganckich flakonikach. Oprócz tego, że zapewniają przyjemny aromat, to dodatkowo stanowią element dekoracyjny pomieszczenia. Ponadto warto również zdecydować się na świece zapachowe dopasowane kolorystycznie do wystroju łazienki. Polecamy liliowy zapach, który działa relaksująco na zmysły. Nie tylko rozluźnisz się, ale sprawisz, że cała łazienka będzie pachniała ogrodem pełnym kwitnących kwiatów. Ulubiony zapach, który jest odprężający, może być uzupełnieniem codziennej kąpieli.          

Perfumy do łazienki, które sprawiają, że przeniesiesz się do wymarzonego miejsca na ziemi

Pragniesz, aby Twoja łazienka pachniała morzem, falami i nadmorską bryzą? Proponujemy wybrać perfumy do łazienki, dzięki którym łazienka wypełni się nadmorskim klimatem. Odświeżacz o zapachu bryzy oceanu to najczęściej wybierany zapach do łazienek, który dodaje energii, pobudza do działania i poprawia samopoczucie. Został on stworzony dla osób, które cenią sobie świeżość, naturę oraz spokój. Inną propozycją są odświeżacze do łazienki o zapachu gór oraz lasów. Jest to idealna propozycja dla osób, które tęsknią za pieszymi wycieczkami w nieznane. Unoszący się w łazience aromat drzew zapewnia poczucie świeżości i przywołuje na myśl piękne  wspomnienia

Od czego zależy wybór zapachu do łazienki?

Wybór zapachu do łazienki uzależniony jest od indywidualnych upodobań domowników. Lekkie aromaty są najczęściej wybierane przez osoby, które traktują łazienkę jako oazę spokoju, gdzie mogą się odprężyć po całym dniu. Zaliczają się do nich kwiatowe kompozycje, zapach wanilii oraz soczystych cytrusów, a także łąki zroszonej mżawką lub zapach spienionej wody morskiej.

Wybór zapachu uzależniony jest również od stylu aranżacji, wykończenia oraz wielkości pomieszczenia. Do łazienek drewnianych polecamy zapachy utrzymane w naturalnej kompozycji, które posiadają wiele drzewnych nut — przykładem jest bursztyn lub drzewo sandałowe. Ponadto do łazienki znakomicie sprawdzą się aromaty owocowe i kwiatowe, takie jak np. pomarańcza i bergamotka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *