Osiemnaste urodziny to czas wielu zmian w życiu każdej młodej osoby. Nie tylko dostajesz dowód osobisty i zaczynasz ponosić większą odpowiedzialność za podejmowane decyzje, ale jest to także moment, w którym coraz bliżej poznajesz siebie i własne preferencje, również te zapachowe. Dlatego jeśli wybierasz się na 18 urodziny kogoś bliskiego i chcesz sprezentować takiej osobie perfumy, ich dobór powinien być dokładnie przemyślany. W tym artykule stworzyliśmy krótkie zestawienie zapachów, które podzieliliśmy ze względu na możliwe zainteresowania i charaktery dziewczyn i chłopaków, tak aby ułatwić Ci podjęcie decyzji. Sprawdź, czy któreś z tych perfum na 18 pasują do jubilata.

Perfumy na 18 dla dziewczyny – top 3

  • Dla prawdziwej elegantki – Loris Frequence 041

To doskonała kompozycja zapachowa dla każdej dziewczyny, która już w tym wieku bardzo ceni sobie elegancję, dba o nienaganny wygląd na co dzień, przywiązuje dużą wagę do zdrowego stylu życia i uwielbia minimalizm. Perfumy dla dziewczyny na 18 Loris K041 łączą w sobie nuty kwiatowe, orientalne oraz owocowe, dzięki czemu całość nabiera ponadczasowego charakteru. Będą świetnie pasować do klasycznych, eleganckich stylizacji, które z pewnością nosi.

  • Dla osoby energicznej i dziewczęcej – Loris Frequence 079

Twoja jubilatka jest miłośniczką sportu, już w dzieciństwie zaczęła grać w jakiejś drużynie i nigdy jej się nie nudzi? Ma mnóstwo spontanicznych i szalonych pomysłów i masz wrażenie, że nigdy nie przestaje mówić? Zapach Loris K079 będzie do niej świetnie pasował! Jest dokładnie taki jak ona – lekki, dziewczęcy, jednocześnie słodki oraz owocowy. Może towarzyszyć jej zarówno podczas ćwiczeń, jak i na imprezach czy w trakcie egzotycznych wakacji.

  • Dla indywidualistki – Loris Frequence 275

Obdarowywana przez Ciebie osoba zawsze chodzi własnymi ścieżkami? Różni się od rówieśników stylem ubierania, decyzjami, które podejmuje oraz ukochanymi zainteresowaniami? Perfumy na 18 Loris K275 będą dla niej świetnym wyborem, dzięki kompozycji stworzonej z białych kwiatów – pomarańczy, tuberozy i jaśminu oraz orientalnych, zaskakujących zapachów cedru i białego piżma. Dzięki takiemu zapachowi będzie mogła jeszcze wyraźniej pokazać swój stosunek do świata.

perfumy dla dziewczyny na 18

Perfumy dla chłopaka na 18 – top 3

  • Dla sportowca – Loris Frequence 137

Uprawia sporty drużynowe, codziennie trenuje w domu lub na siłowni, a za nagrodami, które zdobył, nie możesz nadążyć? Jubilatowi, który uwielbia wysiłek fizyczny, z pewnością przypadną do gustu perfumy Loris M137. Ich zapach to elektryzujące połączenie orzeźwiających owoców i aromatycznych ziół z orientalnymi nutami – w sam raz dla fanów rywalizacji. Dla Twojego obdarowywanego sportowca taka kompozycja może okazać się bardzo motywująca do działania.

  • Dla przyszłego milionera – Loris Frequence 149

Jego szkolne wyniki i umiejętność łatwego zawierania znajomości nie pozostawiają wątpliwości – ten chłopak zostanie kiedyś milionerem! W osiągnięciu sukcesu może mu jeszcze pomóc kompozycja zapachowa Loris M149, w której nuty owocowe i kwiatowe łączą się z mocnymi aromatami prawdziwego zwycięzcy – skórą, bursztynem oraz drzewnymi nutami. Obdarowując go takimi perfumami, możesz stać się swego rodzaju rodzicem chrzestnym jego późniejszej kariery zawodowej.

  • Dla odkrywcy – Loris Frequence 088

Ten chłopak ceni sobie wolność i niezależność. Od szkolnej edukacji zdecydowanie woli dowiadywać się nowych rzeczy w praktyce, kocha zwiedzać świat i trudno zatrzymać go w jednym miejscu? Perfumy dla chłopaka na 18 Loris M088 mogą dotrzymać mu kroku dzięki swoim oryginalnym i aromatycznym nutom zapachowym, łączącym ziołowy zapach anyżu z delikatną maliną oraz lawendą. Takie połączenie zapachowe z pewnością przypadnie do gustu młodemu chłopakowi, który wchodząc w dorosłość, nadal chciałby czuć się swobodnie. Pełnia wolności!

Wybór perfum na 18, których zapach będzie dobrze dopasowany do obdarowywanej osoby, jest trudny, ale nie niemożliwy. Dzięki skorzystaniu z naszego zestawienia z pewnością możesz się spodziewać, że świetnie trafisz z prezentem na osiemnaste urodziny. Życzymy powodzenia!

Najpiękniejsze perfumy na 18 dla niej i dla niego w ofercie Loris

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *