Dyfuzory zapachowe, świece czy saszetki zapachowe?

Przed wyborem idealnego zapachu, zastanów się, jaka jego forma będzie dla Ciebie najwygodniejsza. Możesz zdecydować się na trwałe perfumy, które po rozpyleniu będą przez długi czas unosić się w powietrzu, pozostawiając przyjemną woń. Znacznie wygodniejszy będzie jednak dyfuzor. W tym szklanym naczyniu, które wypełniają olejki zapachowe, umieszcza się specjalne patyczki. Zapach poprzez parowanie przedostaje się za ich pośrednictwem do powietrza i długo utrzymuje się pomieszczeniu. Jest on niezwykle delikatny. Równie popularnym rozwiązaniem są świece zapachowe, które pozwalają cieszyć się długim rytuałem aromaterapii w domu. Oprócz tego możesz zdecydować się na specjalne saszetki, które zapewnią przyjemny zapach w szafie oraz na odświeżacz powietrza. Będzie on nie tylko pięknie pachnieć, ale również poprawi jakość powietrza w domu.

Zapachy Do Domu scaled

W jakim pomieszczeniu będzie się znajdować zapach?

To, na jaki zapach do domu się zdecydujesz, zależy również od pomieszczenia, w którym go umieścisz. Różne aromaty mają różny wpływ na Twoje zachowanie i samopoczucie. Umieszczając dyfuzor lub świece w salonie, z pewnością chcesz nadać wnętrzu przytulności. W tym celu wybierz łagodne aromaty, na przykład kwiatowe i owocowe. Do sprawdzonych kompozycji należą w tym wypadku czekolada z pomarańczą i fiołek z melonem. Ciekawym rozwiązaniem w pokoju dziennym będzie również piękny zapach piżma lub migdałów. Nieco inne efekty powinien zapewniać delikatny zapach do sypialni. Jego zadaniem jest pomoc w wyciszeniu się i w przygotowaniu do spokojnego snu. W tym aspekcie najlepiej sprawdzą się wszystkie zapachy na bazie lawendy. Trwały zapach tej rośliny sprawdzi się również w łazience podczas relaksującej kąpieli. Jeśli jednak o poranku potrzebny Ci zastrzyk energii podczas przygotowywania się do wyjścia, wypróbuj olejki eteryczne inspirowane morską bryzą. Warto przetestować również mieszanki z cytryną i pomarańczą. Piękny zapach cytrusów skutecznie zmotywuje Cię do działania. Zupełnie inaczej wygląda kwestia wyboru w przypadku zapachów do kuchni. Nasze produkty przede wszystkim neutralizują niepożądaną woń gotowania, a także inne  nieprzyjemne zapachy. Aby jednak pasowały do miejsca, zdecyduj się na przyjemny zapach inspirowany słodyczami: malina z wanilią lub ciastko orzechowe sprawdzą się niezawodnie.

Jakie są Twoje upodobania?

Zapach Loris Aniol

 

Wybierając przyjemne wonie do domu, nie zapominaj o swoich upodobaniach. Nie można ustalić jednolitego kryterium ładnego zapachu, dlatego warto próbować różne zapachowe świece czy dyfuzory, aby znaleźć ten idealny aromat. Istotnym kryterium jest również intensywność zapachu. Jeżeli przyjemny aromat ma być delikatny, wybierz neutralne, łagodniejsze nuty, jak na przykład jaśmin. Jeśli jednak zależy Ci na tym, by maksymalnie móc cieszyć się ich zapachem, doskonałym rozwiązaniem będą dla Ciebie wszelkie owocowe mieszanki zapachowe.

LORIS ZAPACH DO DOMU

Przy pomocy dyfuzorów i świec możesz również wprowadzić do domu zapach świąt poprzez pierniczkowe aromaty lub przygotować się na letnie wieczory przy pomocy wyraźnych nut kwiatowych. Niezależnie od tego, który z nich zagości w Twoim domu, bez wątpienia będzie w nim pięknie pachniało.

WOOX ZAPACHY DO DOMU
WOOX PUDROWY ZAPACH DO DOMU scaled 1
LORIS EXCOTIC BLEND NISZOWE ZAPACH DO DOMU 1

Jeśli odpowiedziałaś sobie na wszystkie powyższe pytania, z pewnością już wiesz, jaki zapach do domu sprawdzi się u Ciebie najlepiej. Bez względu na to, który z nich wybierzesz, zdecyduj się na trwałe propozycje wysokiej jakości i ciesz się przyjemnym aromatem na dłużej.

NISZOWE ZAPACHY DO DOMU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *