Wraz ze wzrostem popularności astrologii, coraz więcej osób korzysta z wszelkiego rodzaju horoskopów, numerologii czy innych aspektów powiązanych ze znakami zodiaku. Każdy ze znaków zodiaków ma pewne specyficzne cechy oraz charakter, które często pojawiają się u osób o tym samym znaku zodiaku. 

Jednak zodiak to nie tylko typ osobowości czy zestaw cech, ale także różne preferencje czy upodobania. Znając specyfikę danego znaku, możesz dobrać pod tym kątem zapach, który będzie odzwierciedlał twoją osobowość. Jakie perfumy wybrać do konkretnego znaku zodiaku? Zapraszamy do lektury!

Perfumy a znaki zodiaku

Bez wątpienia odpowiednio dobrany zapach może podkreślać naszą osobowość. Na to, w jaki sposób odbierają nas inni, ma wpływ bardzo wiele rzeczy, a używane perfumy z pewnością do nich należą. Jeśli chcesz podkreślić swój znak zodiaku za pomocą perfum,skorzystaj z poniższych porad!

Perfumy dla Wodnika

Wodniki to osoby niezależne, spontaniczne, a przy tym także kreatywne. Osoby spod tego znaku uwielbiają ekscytujące przygody, nowe doświadczenia i niezapomniane przeżycia, dlatego perfumy dla Wodnika powinny kojarzyć się przede wszystkim z wolnością i lekkością. Dla kobiet o tym znaku szczególnie polecamy naszą kompozycję K265 Beachh Angeel Summer Vicsecrt, która zawiera w sobie nuty wodne, kwiatowe, ze świeżym cytrusowym przełamaniem.

Perfumy dla Barana

Baran jako znak zodiaku wyróżnia się m.in. cechami przywódczymi, dominującymi. Są to też osoby energiczne, o ognistym temperamencie. Jakie perfumy sprawdzą się dla Barana? Mogą to być zapachy bardziej wyraziste, orientalne, z nutami przyprawowymi. Dla pań polecamy orientalną kompozycję K267 Goldeea Bgary, natomiast dla panów uwodzicielski zapach M197 Oudd Ishh Zark Perf, oparty głównie na nutach drzewnych, ambry oraz bursztynu.

Perfumy dla Byka

Osoby spod znaku Byka można opisać przede wszystkim jako pewne siebie, lubiące luksus i doświadczanie życia, są także zdecydowane i stanowcze. W przypadku tego znaku zodiaku, warto podkreślić wspomnianą pewność siebie mocnym, uwodzicielskim zapachem. Właśnie taka jest nasza orientalno-kwiatowa koncepcja K001 212 Sexxy Cherra.

perfumy znak zodiaku

Perfumy dla Bliźniąt 

Towarzyskie, ciekawskie, z poczuciem humoru – tak w kilku słowach można określić zodiakalne Bliźnięta.Są to osoby uwielbiające uczyć się nowych rzeczy, o wielu pasjach, które potrafią zarażać innych swoim optymizmem. Perfumy dla Bliźniąt powinny być nieco zmysłowe, ale przy tym energiczne, dlatego świetnie sprawdzą się tutaj kompozycje owocowo-kwiatowe. Dla kobiet spod znaku Bliźniąt polecamy tę wyjątkową kompozycję: K176 Sexy Graffitti Escad.

Perfumy dla Raka

Raki to osoby o bardzo czułej i wrażliwej naturze. Szybko się przywiązują, są delikatne, wykazują się dobrą intuicją i wyobraźnią, a przy tym intensywnie przeżywają życie. Jaki zapach dla Raka? Powinien być to zapach lekki, ale przy tym zmysłowy, sensualny. Odpowiednie będą perfumy z dodatkiem wanilii i słodkich kwiatów, jak np. jaśmin. Właśnie takie są nasze perfumy K266 Twilllyy Hmess.

Perfumy dla Panny

Panny są osobami rodzinnymi, dbającymi o wszystkie bliskie im osoby, są też bardzo pomocne i dobrze zorganizowane. Panie spod tego znaku szczególnie cenią sobie spokój i harmonię, dlatego swoją osobowość mogą podkreślić delikatnymi, wyrafinowanymi perfumami. Polecamy szczególnie nasz zapach K014 Absolutlly Givenc, który jest elegancki, a przy tym ciekawy i harmonijnie złożony.

Perfumy dla Wagi

Osoby spod znaku Wagi bardzo lubią w swoim życiu równowagę, mają silne poczucie sprawiedliwości, starają się szybko rozwiązywać wszelkie wyzwaniowe sytuacje. Wagi często są określane jako osoby do zadań specjalnych, ponieważ cechują się inteligencją i dyplomacją, a przy tym są bardzo przyjazne. Dla tych osób sprawdzą się energetyzujące zapachy na bazie cytrusów. Nasza propozycja perfum dla Wagi to Loris K204 Bomshell Vicsecrt, piękna kompozycja z cytrusami w nutach głowy.

Perfumy dla Lwa

Zodiakalne Lwy to osoby waleczne, które lubią być w centrum uwagi. Lew to synonim mocnego temperamentu, ale także kreatywności i życiowej energii. Jakie perfumy dla Lwa? Doskonałym wyborem będą uwodzicielskie zapachy, z nutą egzotyki. Jeśli szukasz perfum dla osoby o tym znaku zodiaku, sprawdź tę kompozycję: K279 Bronze Goodes

Perfumy dla Skorpiona

Skorpiony to osoby bardzo skupione na osiąganiu wyznaczonych przez siebie celów. Lubią tajemnice, intrygi, plotki. Potrafią być też nieco skryte, dlatego może być trudno je “rozgryźć”. Zapachy dla Skorpionów powinny być nieoczywiste, ciekawe, dlatego wszelkie kompozycje, które skłaniają nas do zapytania, jakie nuty zapachowe składają się na te perfumy, będą strzałem w dziesiątkę. Do takich zapachów należy K067 Escad Collection Escad, zapach orientalny i interesujący.

Perfumy dla Ryb

Ryby to osoby bardzo uduchowione, które interesują się kulturą, sztuką. Mają artystyczną duszę, przez co są też wrażliwe i empatyczne. Najbardziej pasującymi nutami zapachowymi dla osób spod znaku Ryb będą lekkie, świeże i delikatne zapachy. Orzeźwiająca kompozycja z miętą w roli głównej, czyli K042 Coolwateer Doff, będzie doskonałym wyborem!

Perfumy dla Strzelca

Strzelce to bardzo radosne i pozytywne osoby, które uwielbiają podróże i przygody. Cechują się także odwagą i niezależnością. Ciekawym wyborem dla Strzelców będą perfumy orientalne, z nutą słodyczy. Polecamy kompozycję z wanilią i karmelem: K012 Afrodit Loris.

Perfumy dla Koziorożca

Koziorożce to osoby bardzo pewne siebie, ambitne, niebojące się wyzwań. Choć na zewnątrz wydają się być nieustraszone i niedostępne, wewnątrz koziorożce mają w sobie przede wszystkim wrażliwość. Dlatego dla Koziorożca odpowiednim perfumem będą romantyczne perfumy, z mocniejszymi akcentami. Odpowiednim wyborem dla Koziorożców będzie kobieca kompozycja K262 Viip Priivatte Showw Britspers.

Podsumowanie

Dobór perfum do znaku zodiaku to świetny sposób na znalezienie zapachu, który odzwierciedla naszą osobowość! Warto eksperymentować z różnymi kompozycjami, aby znaleźć taką, która najlepiej pasuje do naszej natury. Bez względu na znak zodiaku, warto pamiętać o tym, że najważniejsze będzie to, aby zapach odpowiadał naszym gustom.

Perfumy, które przypadną do gustu wszystkim znakom zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *